Psikolojik Tedavi – Dert Hatları

Psikolojik Tedavi - Dert Hatları

Herkesin günlük yaşamda problemleri olur, problemlerini birilerine anlatarak rahatlamak ister. İnsanlar; çevresindeki insanları kimi zaman dertleri ile rahatsız etmek istemez, kimi zaman kendini anlatacak kimse bulunmaz. Kendi dertlerinizi paylaşacak, paylaştıkça rahatlayacak bir dert ortağını dert hatları aracılığı ile bulabilirsiniz. Bir saat sınırı yok, günün herhangi bir zaman diliminde dert hatları numaralarından birini çevirerek canlı bir şekilde dert ortağınız ile iletişim kurabilirsiniz. Dert hatlarını aramak için telefonunuzda herhangi bir uygulama indirmeye gereksinim yoktur.

canlı sohbet hattı
azgın sohbet hattı

Ev telefonundan veya cep telefonundan 0888 numaraları tuşlanarak arama yapılabilir. Telefonlarından 0888 numaraları ile iletişim kuran insanlar yalnızlıklarını bir nebze dindirir ve kendini iyi hisseder. Rahatlama, iç dünyada bir huzur oluşur. Bu dert hatlarını aramak için belirli bir yaş kriteri yoktur, kendini yalnız hisseden ve yalnızlığını bir dert ortağı ile paylaşmak isteyen herkes numaraları arayabilir.

0888 numaraları ile İlgili Merak Edilenler

Herhangi bir operatöre ait her numara dert hatlarını arayabilir iken, dert hatlarını yurt dışı aramalarına kapalıdır. Dert hatlarını arayarak derdini, sıkıntısını paylaşmak isteyen kişiler herhangi bir siteye üye veya kayıt olmak zorunda değillerdir. Abonelik gibi insanları daha da derde sokan zorunluluklar da istenmemektedir. Dert hatları numaralarından biri arandıktan sonra arayan kişi dert hatları yetkili temsilcisi ile istediği kadar konuşabilir ve istediği zaman telefonu kapayabilir. Telefon sahibi telefonunu kapatmadan müşteri temsilcileri telefonları kapatmazlar. Kaç dakika konuşulduysa arama ücreti o kadardır.

ateşli sohbet hattı
sex sohbet hattı

Ek bir ücret talep edilmez. Arama yapıldıktan sonra ilk 13 saniye bilgilendirme anonsundan herhangi bir ücret alınmaz. Türkiye’de bulunan operatörlerin hepsinin yanında sabit hatlar da dahil olmak üzere 1 dakikası 3 TL’den ücretlendirilir. Paylaşılan dertler, sıkıntılar ve sırlar herhangi bir kurum, kuruluş veya 3. bir kişi ile paylaşılmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir